Ronaldo eksis penaltil, Real kaotas punkte (1)

Hispaania jalgpallimeistrivõistlustel kaotas taas punkte Madridi Real, kui võõrsil mängiti 1:1 viiki Malaga meeskonnaga.

Real asus kohtumist juhtima 33. Minutil, kui värava sai kirja Cristiano Ronaldo. Kolm minutit hiljem oli tal võimalus Reali eduseisu veelgi suurendada, kuid Ronaldo ei suutnud penaltit realiseerida.

Teisel poolajal maksis see eksimus Realile aga valusalt kätte, kuna 66. Minutil viigistas matši seisu Raul Albentosa ja seisuga 1:1 kohtumine ka lõppes.

Turniiritabelis on FC Barcelonal liidrina koos nüüd 63 punkti, Real on 54 silmaga teine. Ühe kohtumise vähem pidanud Madridi Atletico on 54 silmaga kolmas. Atletico mängib täna õhtul koduväljakul Villarrealiga. Villarreal on tabelis 48 silmaga neljas.