96. minuti penalti tõi vähemuses Liverpoolile magusa võidu

Inglismaa jalgpallimeistrivõistlustel teenis täna magusa võidu Liverpool, kes alistas võõrsil 2:1 Crystal Palace’i.

Crystal Palace asus kohtumist 48. minutil juhtima, kui värava sai kirja Joe Ledley. 62. minutil jäi Liverpool aga vähemusse, kui teise kollase kaardi teenis James Milner.

Vaatamata sellele suutis Liverpool 72. minutil kohtumise seisu viigistada, kui väravani jõudis Roberto Firmino. Liverpool jõudis võiduni aga 96. minutil, kui penalti realiseeris Christian Benteke. Benteke poolt realiseeritud penalti järel andis kohtunik ka lõpuvile.

Minut varem teenis Benteke ise penalti, kui abikohtunik Damien Delaney andis peakohtunikule määrusterikkumisest märku.

Turniiritabelis tõusis Liverpool 44 punktiga seitsmendaks. Esikolmiku moodustavad Leicester City 60, Tottenham 55 ja Londoni Arsenal 52 silmaga. Võrreldes Liverpooliga on esikolmikul üks matš rohkem peetud.