Bayern tuli kaotusseisust välja ja murdis lisaajal Juventuse

Barcelona alistas Arsenali

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
17. märts 2016 00:16
Thomas Müller | FOTO: Scanpix

Jalgpalli Meistrite liiga kaheksandikfinaalis pidasid põneva lahingu maha Müncheni Bayern ja Juventus, kes Itaalias toimunud avamängus tegid 2:2 viigi. Täna läks Juventus avapoolajal Paul Pogba ja Juan Coaudrado väravate toel 2:0 juhtima, kuid teisel poolajal suutis Bayern läbi Robert Lewandowski ja Thomas Mülleri viigistada. Lisaajal kerkisid Müncheni kangelasteks vahetusmehed Thiago Alcantara ja Kingsley Coman, kes kodumeeskonnale 4:2 võidu ja pääsme veerandfinaali tõid.

Kindlalt pääses veerandfinaali Barcelona, kes alistas täna 3:1 Arsenali. Kahe mängu kokkuvõttes said katalaanid 5:1 võidu.

Tänased mängud:

Barcelona – Arsenal 3:1 (1:0 poolaeg) LÕPPSEIS

Väravad: 18. Neymar, 88. Lionel Messi, 65. Luis Suarez - 51. Mohamed Elneny

Barcelona algkoosseis: Ter Stegen, Alba, Mathieu, Mascherano, Alves, Busquets, Iniesta, Rakitic, Messi, Suarez, Neymar.

Arsenali algkoosseis: Ospina, Bellerin, Koscielny, Gabriel, Monreal, Elneny, Flamini, Iwobi, Ozil, Sanchez, Welbeck.

Müncheni Bayern – Juventus 4:2 (0:2 poolaeg, 2:2 normaalaeg) LÕPPSEIS

Väravad: 73. Robert Lewandowski, 90. Thomas Müller, 108. Thiago Alcantara, 110. Kingsley Coman - 6. Paul Pogba, 28. Juan Cuadrado

Bayerni algkoosseis: Neuer, Benatia, Ribéry, Lewandowski, Costa, Alonso, Lahm, Vidal, Müller, Alaba, Kimmich.

Juventuse algkoosseis: Buffon, Alex Sandro, Barzagli, Bonucci, Lichtsteiner, Evra, Khedira, Pogba, Hernanes, Morata, Cuadrado.