17-punktilise kaotuse tagasi mänginud TLÜ/Kalev viigistas pronksiseeria

Ats Kuldkepp
TLÜ/Kalevi mängujuht Reimo Tamm.
TLÜ/Kalevi mängujuht Reimo Tamm. Foto: Erik Prozes

Eesti korvpalli meistriliiga pronksiseerias võitis TLÜ/Kalev võõrsil 91:81 Rapla Avise ja viigistas kolme võiduni peetava seeria 1:1 peale.

Kohtumist alustas teravamalt Rapla, kes juhtis teise veerandaja alguses juba 28:11. Poolajapausiks jõudsid külalised juba kahe punkti kaugusele ja ülejäänud kohtumine kuulus juba TLÜ/Kalevile.

Kalevlaste resultatiivseimana viskas Kaido Saks 20 punkti, vigastusest taastunud ameeriklasest mängujuht Thomas Droney lisas 16 punkti. Raplale tõi Maurice Kemp 21 ja Sven Kaldre 17 punkti.

Pronksiseeria kolmas mäng peetakse teisipäeval Audentese spordihoones.