Eesti koondislase koduklubi teenis Norras järjekordse kaotuse

Kaire Palmaru.
Kaire Palmaru. Foto: PP

Eesti jalgpalluri Kaire Palmaru koduklubi Fart sai Norra naiste esiliigas kuuenda kaotuse seitsmest mängust, jäädes alla Grand Bodöle 2:4.

Palmaru kuulus põhikoosseisu ja vahetati välja 79. minutil, kui seis oli 1:4. Viimasel minutil vormistas Fart kaotusseisu viisakamaks. Kolm punkti kogunud Fart paikneb liigatabelis eelviimasel, 11. kohal, vahendas Soccernet.ee.

Järgmise nädala esmaspäeval võib Palmarust saada Eesti esimene 100-kordne naisinternatsionaal. Poolkaitsja, kellel on hetkel kirjas 98 kohtumist, on kutsutud koondisesse 3. ja 6. juunil Tartus toimuvateks EM-valikmängudeks Belgia ning Bosnia ja Hertsegoviina vastu.