Kontaveit kaotas ja jäi Eastbourne'i põhiturniirist napilt eemale (2)

Anett Kontaveit.
Anett Kontaveit. Foto: SCANPIX

Eesti naiste tennise esinumber Anett Kontaveit (WTA 92.) mängis täna murukattel peetava Eastbourne'i turniiri kvalifikatsiooni teises ringis Katerina Bondarenkoga (WTA 65.) ja kaotas kolmes setis 5:7, 6:1, 4:6.

Kohtumise murdehetk oli kolmandas setis seisul 3:3, kui Kontaveit kaotas enda servigeimi. Järgmises geimis oli Konteveidil omakorda murdepunkt, aga eestlanna ei suutnud seda realiseerida ja lõpuks läks geim ikkagi Bondarenkole.

Võidu korral oleks Kontaveit pääsenud 711 778 dollari suuruse auhinnafondiga turniiril põhiturniirile.