Ajaleht pidas Klavanit paremuselt teiseks Liverpooli mängijaks

Ats Kuldkepp
Ragnar Klavan
Ragnar Klavan Foto: Instagram

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani debüüt Liverpooli särgis lõppes 0:1 kaotusega sõprusmängus Londoni Chelsea'le, aga Liverpooli ajalehe Echo hinnangul sai 90 minutit mänginud Klavan enda tööga hästi hakkama.

Eestlasest keskkaitsja sai väljaandelt 10-palli skaalal hindeks «7», pügal kõrgemalt hinnati vaid 18-aastase poolkaitsja Ovie Ejaria panust. Koos Klavaniga keskkaitses alustanud Horvaatia koondislane Dejan Lovren sai sarnaselt suurema osa Liverpooli mängijatega hindeks «6». Kõige vähem ehk viis punkti sai hispaanlasest vasakkaitsja Alberto Moreno. Vahetusmängijatest teenis ainsana seitse punkti James Milner.

Klavani esitust iseloomustati nii: «Eestlaselt väga soliidne debüüt. Ta luges väga hästi mängu ja võitis vajalikel hetkedel palle tagasi. Lisaks sõitis Cesc Fabregas talle õudsal moel sisse ja hispaanlane teenis selle eest punase kaardi.»

Portaal Goal.com andis Klavanile Liverpooli palluritest lausa kõrgeima hinnangu - viiest punktist teenis ta kolm. Ülejäänud piirdusid kas 2,5 või kahe punktiga.

USAs Pasadenas peetud kohtumise ainsa värava lõi 10. minutil Chelsea kaitsja Gary Cahill, aga Klavani süüd selles polnud.