Londaku koduklubi kaotas karikamängus

Pavel Londak
Pavel Londak Foto: Pm

Pavel Londak tegi kaasa terve kohtumise, kui tema koduklubi Bucaspor sai Türgi karikavõistluste veerandfinaali avakohtumises Genclerbirligi meeskonnalt 0:2 kaotuse.

Pärast väravateta avapoolaega suutsid skoori avada vastased, kes kahe kiire tabamusega teise poolaja keskel võidu kodumeeskonnale jätsid. Jala sai valgeks Ermin Zek 73. minutil, kaks minutit vormistas lõppskoori omaväravaga Koray Colgecen, vahendab Soccernet.ee.

Veerandfinaali korduskohtumine leiab aset 2. märtsil, kui samad meeskonnad võtavad omavahel mõõtu Londaku klubi koduväljakul.