Itaalia liiga liider kaotas punkte

Oliver Lomp
Zlatan Ibrahimovic
Zlatan Ibrahimovic Foto: SCANPIX

Itaalia jalgpalliliigas liidrikohal asuv AC Milan pidi võõrsil Genoa vastu leppima 1:1 viigiga.

Alexander Pato viis Milani 29. minutil juhtima, kuid esimese poolaja viimasel minutil Antonio Floro Flores viigistas.

Kuna täna Cesena 2:0 alistanud Napoli teenis tabelisse kolm võidupunkti, asutakse Milanist nüüd liigas vaid kolme punkti kaugusel. Milanil on koos 49, Napolil 46 punkti.

Teistes tänastes kohtumistes alistas Brescia liiga punase laterna Bari 2:0 ja Palermo oli Leccest parem 4:2. Kolm mängu, lisaks Milan-Genoale ka Parma-Fiorentina ja Lazio-Chievo lõppesid 1:1 viigiga.

Milanile ja Napolile järgneva liigatabelis Lazio 42 ja Milano Inter 41 punktiga. Kusjuures Interil on teistest kaks mängu vähem peetud.