Piinlik: Barcelona staarid hävisid koduliigas Celta Vigole

Barcelona ründaja Luis Suarez
Barcelona ründaja Luis Suarez Foto: SCANPIX

Hispaania jalgpalli kõrgliigas kaotas Barcelona meeskond võõral väljakul 3:4 Celta Vigole ja andis käest võimaluse tõusta tabeli tippu.

Celta Vigo oli avapoolajal ootamatult võimas ning 33. minutiks juhiti juba 3:0. Ühe värava lõid Poine Sisto ja Iago Aspas, korra saatis palli oma väravasse Jeremy Mathieu. Teisel poolajal suutsid Gerard Pique ja Neymar vahe 2:3-le vähendada, kuid 77. minutil kasvatas Pablo Hernandez taas kodumeeskonna edu. 87. minutil lõi Pique veel ühe tabamuse tagasi, kuid rohkemaks Barcelonal jõudu polnud.

Seitsme vooru järel juhib Hispaania meistriliigat 15 punkti kogunud Madridi Atletico, samade punktidega on teisel kohal Madridi Real. Kolmas on Sevilla (14 punkti) ja neljas Barcelona (13).