Naiste Rahvaliiga võitjaks tuli Keila jalgpalliklubi

Jalgpall.
Jalgpall. Foto: Marko Saarm / Sakala

Eile peeti Tallinnas Šnelli staadionil naiste Rahvaliiga finaal, kus läksid vastamisi Keila JK ja FC ERR-i naiskonnad. Viigiga lõppenud normaalaja järel, oli penaltiseerias edukam Keila.

Kohtumist alistasid teravamalt ERR-i naised, kuid peagi sai Keila ka enda mängu käima ning just nemad läksid esimesel poolajal 1:0 juhtima, kui 29. minutil oli täpne Gerli Israel. FC ERR andis oma vastuse teise poolajal, täpsemalt 65. minutil. Värava autoriks oli Anne Viskov. Nii lõppeski normaalaeg seisuga 1:1. Seejärel asuti penalteid lööma, kus näitas paremat sooritust Keila naiskond, võites selle 2:0.

Keila jaoks oli tegemist esimese hooajaga naiste Rahvaliigas. FC ERR on osalenud ka varasematel aastatel, aga sel hooajal jõuti esmakordselt ka finaali.