Raisma ja Ivanov jõudis Pärnus teise ringi ka üksikmängus

Kenneth Raisma.
Kenneth Raisma. Foto: tennis.ee

Pärnus ITFi 10 000 dollari suuruse auhinnafondiga Paf Openi turniiril alustasid eestlased üksikmängu esimese ringi kohtumistega. Teise ringi jõudsid Kenneth Raisma ja Vladimir Ivanov.

Ivanov alistas Rootsi tennisisti Milos Sekulic 3:6, 7:5, 7:6 (4). Mäng kestis kaks tundi ja 19 minutit, Ivanov lõi 12 serviässa, vastane 10.

Raisma mängis poolaka Adam Chadajga. Esimeses setis mängis Raisma kindlamalt, viiendas geimis õnnestus tal vastase palling murda ja sellest piisas, et sett 6:4 võita. Teine sett oli tasavägisem, mõlemal oli kasutada murdepalle, aga Raisma suutis neist ühe realiseerida õigel hetkel ja seisul 6:5 servima minna. Viimases geimis ei loovutanud ta vastasele punktigi. Raisma hiilgas servil, kogu mängu jooksul lõi ta 18 serviässa.