Postimees
Sander Puri
Sander Puri Foto: korona-kielce.pl

Eesti jalgpallikoondislase Sander Puri tööandja Kielce Korona kaotas eile sõprusmängus LKS Lodzile kodus 1:2.

Eestlane käis väljakul kaks korda: ta tegi kaasa esimese poolaja ning viimased 15 minutit teisest poolajast, kirjutab Soccernet.ee.

Puril oli 18. minutil hiilgav võimalus Korona juhtima viia, kui ta pääses väravavahiga silmitsi. Eestlane üritas palli väravavahist üle tõsta, kuid ei saanud sellega hakkama.

Poola kõrgliigas poole hooaja järel neljandat kohta hoidev Puri koduklubi alustab kevadringi mängudega juba järgmise nädala laupäeval.