Sam Allardyce lahkus debüüdilt viigipunktiga

Sam Allardyce
Sam Allardyce Foto: Paul Childs/REUTERS/Scanpix

Crystal Palace’i jalgpalliklubi pidas esimese matši uue peatreeneri Sam Allardyce’i juhtimisel ning Watfordist tullakse tagasi 1:1 viigiga.

Palace läks matši 26. minutil juhtima, kui värava lõi Yohan Cabaye. Kümmekond minutit hiljem oli neil hea võimalus eduseisu suurendada, kuid Christian Benteke ei suutnud realiseerida penaltit. 71. minutil määrati penalti omakorda Mart Poomi ja Andrei Stepanovi endise koduklubi Watfordi kasuks ning Troy Deeney ei eksinud.

Watford hoiab Inglismaa kõrgliigas 22 punktiga kümnendat kohta, Crystal Palace on 16 punktiga 17. kohal. Konkurentidel on üks mäng vähem peetud.