Järelvaadatav: teist tiitlit jahtiv Rakvere loovutas Järvamaale geimi

Nädalavahetusel võrkpalli Balti liiga võitjaks kerkinud Rakvere Võrkpalliklubi alustas järgmist tiitlijahti, kui Eesti meistrivõistluste veerandfinaalseerias mindi vastamisi Järvamaa Võrkpalliklubiga. Ehkki Rakvere loovutas vastastele geimi, võideti lõpuks siiski 3:1 (18, 18, -21, 17). Kevin Saar tõi võitjatele 16 ja Siim Põlluäär 15 punkti, Järvamaa VK parim oli 15 punktiga Ilmar Mõttus. Kordusmäng peetakse laupäeval kell 16 Paides.

Rakvere sai Eesti meistrivõistluste play-off’iks 4. ja Järvamaa 5. asetuse. Veerandfinaalid mängitakse kahe võiduni. Rakvere ja Järvamaa vahelise veerandfinaalseeria võitja kohtub poolfinaalis Tartuga. Poolfinaalis mängitakse juba kolme võiduni.