Silver Tabo
Ats Purje (keskel) Eesti koondise särgis.
Ats Purje (keskel) Eesti koondise särgis. Foto: Kirsty Wigglesworth/AP/Scanpix

Soome jalgpalli kõrgliigaklubi Kuopio Palloseura (KuPS) ründaja Ats Purje lõi teist treeningmängu järjest värava, aidates oma koduklubi 1:0 võiduni AC Oulu üle.

Avapoolajal jättis KuPS realiseerimata penalti. Teiseks poolajaks vahetati sisse Purje, kes oli täpne 59. minutil karistuslöögi järel. Mänguolud olid lumised, vahendab Soccernet.ee.

Soome kõrgliigas alustab KuPS hooaega 10. aprillil, kui külastab mullust hõbedaklubi HJK-d.

Video KuPSi ja AC Oulu kohtumise tipphetkedest (Purje värav alates 32. sekundist):