Manchester City teenis 5:0 võidu ja tõusis Chelseast mööda

Manchester City mängijad värava üle rõõmustamas.
Manchester City mängijad värava üle rõõmustamas. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpallimeistrivõistlustel alistas Manchester City koduväljakul 5:0 Sunderlandi.

City asus kohtumist juba 9. minutil Adam Johnsoni tabamusest juhtima. Võitjate poolel said veel tabamuse kirja Carlos Tevez (15. minutil penaltist), David Silva (63. minutil), Patrick Vieira (67. minutil) ja Yaya Toure (73. minutil).

Tänu võidule tõusis City liigatabelis 56 punktiga kolmandaks. Tabeliliider on Manchester United 66 silmaga, teine on Londoni Arsenal 59 silmaga, neljas Londoni Chelsea 55ga, viies Tottenham Hotspur 50ga ning kuues Liverpool 45ga. Arsenal, Chelsea ja Tottenham on konkurentidest pidanud ühe kohtumise vähem.