Sidorenkovi klubi kaotas Kopenhaagenile

Andrei Sidorenkov (nr. 23).
Andrei Sidorenkov (nr. 23). Foto: Liis Treimann

Andrei Sidorenkovi tööandja SonderjyskE sai Taani meistrivõistluste 28. voorus kirja kaotuse, kui võõrsil alistuti liiga suveräänsele liidrile FC Kopenhaagenile 0:3.

Kodumeeskond tegi asjad selgeks juba esimese poolajaga, kui Thomas Kristenseni ja Dame N'Doye väravad Kopenhaageni 2:0 ette viisid. 80. minutil lisas N'Doye veel ühe tabamuse ning vormistas lõppskoori, vahendab Soccernet.ee.

Eesti koondise vasakkaitsja tegi oma klubi eest kaasa kõik 90 mänguminutit.

SonderjyskE jätkab Taani liigas viis vooru enne lõppu õhukesel jääl - 12 meeskonna konkurentsis jätkavad nad kümnendal kohal, relegatsioonitsoonist lahutab neid vaid üks punkt.