Pareiko pidi Tallinnas väravast välja võtma kaks palli

Sergei Pareiko
Sergei Pareiko Foto: Laura Oks

Sergei Pareiko koduklubi Krakowi Wisla kaotas Tallinnas toimuval nelja meeskonna jalgpalliturniiri avamängus 0:2 Rumeenia klubile Bukaresti Rapid.

Mõlemad väravad lõid rumeenlased avapoolajal. 13. minutil asuti Stefan Grigorie tabamusest juhtima ning esimse poolaja üleminutitel vormistas lõppseisu Mihai Roman.

Teisel poolajal oli Wisla juba üritavamaks pooleks ja loodi ka mitmeid väga häid olukordi, kuid pall siiski Rapidi võrku ei lennanud.

Õhtuses teises mängus on vastamisi Belgia meister K.R.C Genk ja Eesti meister Tallinna FC Flora. Mäng algab A. Le Coq Arenal kell 21.30