Teever tegi Saksamaal skoori

Ingemar Teever
Ingemar Teever Foto: Mihkel Maripuu

Saksamaa tugevuselt neljandal liigatasemel SC Pfullendorfis mängiv jalgpallur Ingemar Teever lõi eile oma hooaja teise värava.

Pfullendorf kaotas võõral väljakul 1:2 liiga liidermeeskonnale Greuther Fürth II. Terve kohtumise kaasa teinud Eesti ründaja viis oma meeskonna 56. minutil juhtima, kuid viimase kümnekonna minutiga pööras kodumeeskond skoori ümber, vahendab Soccernet.ee.

Järjekordne kaotus jättis Pfullendorfi kuue vooru järel kõigest ühe punktiga tabeli viimaste sekka.

Teeveri jaoks isiklikult on hooaeg alanud edukalt, sest ta on jõudnud kaks korda sihile kõigest kolme mänguga. Eelmisel hooajal lõi ta 24 kohtumisega neli väravat.