Kobe Bryant ei lasknud näomaskil end häirida, visates võidumängus Minnesota vastu 31 punkti. Foto: SCANPIX

NBA Tähtede mängus ninaluu murdnud ja peapõrutuse saanud Kobe Bryant ei lasknud vigastusel end häirida, tõmbas pähe kaitsva maski ning viis Lakersi kindla 104:85 võiduni Minnesota Timberwolvesi üle.

Arstidelt vaid tund enne kohtumise algust mänguloa saanud Bryant viskas 31 punkti, võttis 7 lauapalli ja andis 8 resultatiivset söötu. Pau Gasol toetas meeskonna liidrit 15 punkti ning Andrew Bynum 13 punkti ja 13 lauapalliga. Timberwolvesi parimatena tõid Martell Webster ja Michael Beasley 14 silma. Ricky Rubio jagas küll 9 korvisöötu, kuid tabas platsilt vaid ühe viske kaheksast. Külmetushaiguse tõttu ei mänginud kaasa Minnesota liider Kevin Love.

Oklahoma City Thunder sai kuuenda võidu järjest, kui võõrsil alistati 92:88 Philadelphia 76ers. Kodumeeskond andis edu käest viimasel veerandil, kui viie minuti jooksul saadeti korvist mööda koguni 11 viset järjest. Oklahomale tõi Kevin Durant 23 punkti, Russell Westbrook lisas 22 punkti ja 13 lauapalli. Pingilt alustanud James Harden viskas 16 punkti ja võttis 8 lauapalli. Philadelphia parimatena tõid Jrue Holiday ja Andre Iguodala 18 punkti.

Jeremy Lini 19 punkti ja 13 lauapalli viisid New York Knicksi 120:103 võidule Cleveland Cavaliersi üle. Knicks tuli välja avapoolaja 17-punktilisest kaotusseisust, visates teise poolajaga 71 silma. Võitjate parimana tõi Carmelo Anthony 22 punkti, Tyson Chandler lisas 13 silma ja 15 lauapalli. Clevelandi parimad olid Antawn Jamison 23 ja Kyrie Irving 22 punktiga.

Chicago Bulls sai võõrsil 96:89 jagu San Antonio Spursist. Derrick Rose tõi 29 punkti, Joakim Noah viskas 10 punkti ja võttis 13 lauapalli. Spursi parim oli Gary Neal 21 punktiga, Tim Duncan viskas 18 silma ja võttis 10 lauapalli.