Algkoosseisus alustanud Oper sai jala valgeks

Andres Oper (paremal)
Andres Oper (paremal) Foto: Raigo Pajula

Eesti jalgpallikoondislane Andres Oper alustas täna Roda JC algkoosseisus ning lõi värava ja andis resultatiivse söödu, kui klubi alistas 3:1 Almelo Heraclese.

Roda läks juhtima juba avapoolajal, kuid Oper lõi oma värava 50. minutil ning andis kolm minutit hiljem Sekou Cisse'le ka täpse söödu.

Eesti koondise ründaja viibis platsil 86 minutit, tehes siis rünnakul ruumi Ruud Vormerile, vahendab soccernet.

Roda hoiab 20 mängu järel tabelis 18 punktiga 15 kohta, koha võrra kõrgemal olevast ADO Den Haagist jäädakse maha vaid ühe silmaga.

Heraclese särgi AZ Alkmaari oma vastu vahetanud Ragnar Klavan võib oma debüüdi uue klubi eest teha pühapäeval, kui Eredivisie liidrid külastavad Rotterdami Spartat.