Williams loovutas Zvonarjovale ainult ühe geimi

Serena Williams
Serena Williams Foto: SCANPIX

Londoni olümpiamängude tenniseturniiri naisüksikmängus alistas Serena Williams (WTA 4.) Vera Zvonarjova (WTA 13.) ülikindlalt 6:1, 6:0.

Zvonarjova suutis hoida oma ainult oma esimese seti teist servigeimi, kõik ülejäänud geimid kuulusid Ameerika tennisistile. Kõigest 51 minutit kestnud mängu jooksul lõi Williams 12 serviässa, Zvonarjova otse servist punkte kirja ei saanudki.

Kõikidest mängitud punktidest võitis Williams 53 Zvonarjova 23 vastu.

Teises praeguseks lõppenud mängus võitis endine maailma esireket belglanna Kim Clijsters (WTA 36.) endast  tabelis märgatavalt kõrgemal asuva serblanna Ana Ivanovici (WTA 12.) 6:3, 6:4.

Järgmises ringis kohtub Williams Caroline Wozniacki (WTA 8.) ja Daniela Hantuchova (WTA 33.) vahelise kohtumise võitja. Clijstersi veerandfinaalvastase selgitavad Sabine Lisicki (WTA 22.) ja Maria Šarapova (WTA 3.).