Rähni klubi sai üliemotsionaalse võidu

Eesti jalgpallikoondislane Taavi Rähn (nr 26)
Eesti jalgpallikoondislane Taavi Rähn (nr 26) Foto: Erakogu

Hiina esiliigas palliva Eesti jalgpallikoondise kaitsja Taavi Rähni koduklubi Hunan Billows võttis eile üliemotsionaalse võidu, kui Yanbian Baekdu Tigers viimase hetke väravast 3:2 üle mängiti.

Senise nelja vooru jooksul võiduta püsinud Hunan avas juba 35. sekundil skoori ning kui 13. minutil see duubeldati, tundus kõik minema kodumeeskonna poolt soovitud rada mööda. Siiski avapoolaja keskel lõi Yanbian ühe tagasi ning tunni täitumisel oli seis juba viigis, vahendab Soccernet.ee.

Billows jätkas aga võitlemist ning heitluse üleajal suudetigi sisuliselt viimasel sekundil peaga 3:2 värav lüüa, mis kinkis neile hooaja esimese võidu. Taavi Rähn tegi kaasa kõik 90 minutit.