U-21 vutikoondis kaotas Rootsile eduseisust

Pildil on Eesti jalgpallikoondise trenn.
.
Pildil on Eesti jalgpallikoondise trenn. . Foto: Liis Treimann.

Eesti U-21 koondis asus võõrsil peetud sõprusmängus Rootsi vastu juhtima, kuid pidi siiski kodumeeskonna 2:1 paremust tunnistama.

Sarnaselt reedel Tallinnas peetud mängule Norraga läksid eestlased teise poolaja keskel ette, kuid lasid kiiresti viigistada, vahendab soccernet.

Viljandi Tuleviku pallur Ats Sillaste avas skoori 59. minutil, aga Pontus Wernbloom ja Joel Ekstrand pöörasid skoori ümber.

Eesti U-21 koondis valmistub EM-valikturniiriks, mida alustatakse 12. augustil võõrsil Šveitsi vastu. Lisaks šveitslastele kuuluvad samasse valikgruppi veel ka Türgi, Armeenia, Iirimaa ja Gruusia.