Piiroja koduklubi viigistas Rähni eelmise tööandjaga

Raio Piiroja (paremal) Eesti koondise vormis.
Raio Piiroja (paremal) Eesti koondise vormis. Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondise keskkaitsja Raio Piiroja koduklubi Chengdu Blades kohtus eile Hiina esiliiga 23. voorus Taavi Rähni eelmise tööandja Hunan Billowsiga ja leppis nendega 2:2 viiki.

Kuigi Blades asus juba 14. minutil kohtumist juhtima, siis 48. minutil lasti Billowsil viigistada ja 83. minutil jäädi ka kaotusseisu. Chengdu meeskond võitles aga lõpuni ja jõudis viigiväravani alles kolmandal üleminutil, vahendas Soccernet.ee.

Piiroja kuulus tavapäraselt meeskonna põhikoosseisu. Liigatabelis ei õnnestunud Bladesil aga kõrgemale ronida ja hetkel jätkatakse 18 punktiga viimasel, 16. kohal.