Viikmäe koduklubi sai Rootsis kaotuse

Kristen Viikmäe
Kristen Viikmäe Foto: Toomas Huik.
Kristen Viikmäe koduklubi Jönköpings Södra IF sai Rootsi esiliiga 13. voorus napi 1:2 kaotuse, kui tabelis 12. kohale tõusnud IFK Norrköpingi paremust tunnistati.

Viikmäe alustas kohtumist 2479 silmapaari ees algkoosseisus ning tegi kaasa terve kohtumise, kuid paraku ründajakohustusi täitnud mees väravani ei jõudnud, kirjutab soccernet.ee.

Kuigi külalismeeskond Norrköping jäi avapoolajal vähemusse, siis sellest hoolimata suudeti kohe teise poolaja alguses juhtima asuda. 53. minutil Södra küll viigistas seisu, kuid kümme minutit hiljem jäi ka kodumeeskond kümnekesi, pärast mida Norrköping oma 2:1 võidu vormistas.

Södra asub hetkel Rootsi esiliigas 16 meeskonna konkurentsis kaheksandal kohal, kuid pärast kõiki 13. vooru mänge võidakse langeda 10. tabelireale.