Võrkpallur Raimo Pajusalu krooniti Austria meistriks

Pildil on Eesti ning Bosnia ja Hertsegoviina kohtumine võrkpallis. Palliga Raimo Pajusalu. Foto: Liis Treimann

Eesti koondise temporündaja Raimo Pajusalu kodumeeskond Innsbrucki Hypo Tirol võitis eile Viinis peetud Austria võrkpallimeistrivõistluste finaalseeria kuuendas mängus tulemusega 3:2 Viini aonHotvolleys meeskonna ja tuli Austria meistriks.

Teist aastat järjest meistritiitli võitnud Hypo Tirol alustas finaalseeriat suurepäraselt - kolme järjestikuse võidu järel lahutas meeskonda tiitlist vaid üks võit.

Seejärel aga õnn pöördus ja kaks järgmist mängu kuulusid Viini meeskonnale.

Pajusalu sõnul oli viimane finaalmäng tema karjääri kõige pingelisem kohtumine, sest mäng kulges punkt-punkti heitluses.

Otsustava mängu viimases geimis oli Hypo Tirol 11:13 kaotusseisus, kuid suutis geimi kallutada enda kasuks tulemusega 15:13.