Paide linnameeskond mängis Narva Transiga viiki

Eesti jalgpalli meistrivõistlustel mängis Paide linnameeskond 1:1 viiki Narva Transiga. Meelis Rooba viis Paide 7. minutil juhtima ning Trans suutis värava lüüa 75. minutil, kui täpne oli Daniil Ratnikov.

Meistriliiga esimeses ringis kaotas Paide linnameeskond narvalastele 0:3, teises ringis 0:5 ning möödunud nädalavahetusel 1:4.

Peetud 28 kohtumisest on järvalased kogunud 22 punkti, millega asuvad turniiritabelis seitsmendal kohal. 18 kaotuse kõrval on Paide linnameeskonnal ette näidata kuus võitu ja neli viiki.

Tartu Tammeka meeskond alistas 6:1 koduväljakul mänginud Tallinna JK Kalevi ja Levadia oli 3:1 üle FC Kuressaarest.