Hollandi jalgpallikoondis purustas Prantsusmaa 4:1.
Hollandi jalgpallikoondis purustas Prantsusmaa 4:1. Foto: AFP / Scanpix

C-alagrupi teise vooru keskses kohtumises purustas Holland Prantsusmaa 4:1.

Holland: Van der Sar; Boulahrouz, Ooijer, Mathijsen, van Bronckhorst, De Jong, Engelaar; Kuyt, van der Vaart, Sneijder; van Nistelrooy.

Prantsusmaa: Coupet; Sagnol, Thuram, Gallas; Evra; Govou, Makelele, Toulalan, Malouda; Ribery, Henry.

Mäng lõppes!

Teisel lisaminutil lööb Sneijder 20 meetrilt palli prantsalste ristnurka ning hollandlased juhivad 4:1!!!

90. minutil lööb Robben peale, kuidpall lendab napilt mööda.

85. minutil annab Ribery Henryle söödu, kuid viimane lööb terava nurga alt küljevõrku.

83. minutil sai van Nistelrooy suurepärase söödu karistusalasse. Hollandlane üritas palli peaga üle Coupet tõsta, kuid prantsalne lükab palli viimasel hetkel nurgalöögiks.

78. minutil lööb Evra napilt mööda. Van der Vaarti asemel tuleb platsile kaitsja Bouma.

77. minutil on prantslastel kasutada ohtlikust kohastkaristuslöök....mille Ribery mängib lahti, kuid Henry peaga löök lendab kindlalt üle värava.

75. minutil tuleb Govou asemel platsile Anelka.

Kohe järgmisel minutil lööb Robben 3:1!!!! Robbeni terava nurga alt löödud pall maandub ristnurgas.

71. minutil läheb Sagnol äärest läbi ning tsenderdab värava ette ning Henry vähendab vahet 12-le.

63. minutil sooritab Robben pealelöögi, kuid Coupet püüa kindlalt.

61. minutil murrab Rivery karistusalasse ning sooritab löögi, mis saab rikošeti. Van der sar on valvas ning lööb palli minema.

59. minutil läheb Holland kiirrünnakule. Robben läheb äärest, söödab keskele ning van Persie lööb seisuks 2:0.

56. minutil pääseb Sneijder karistusal joone lähistelt peaba löögile, kuid Coupet püüab kindlalt.

55. minutil tuleb Kuyti asemel platsile van Persie.

54. Minutil pääseb Henry väravavahiga silmitsi, kuid tõstab palli väravast kõrge kaarega üle.

49. minutil korraldavad prantslased turmtule hollandlaste värava all. Lõpuks apelleerivad prantslased OOijeri käele, kuid kohtunik penaltit ei anna. (Kordusest on näha, et Ooijer tõepoolest mängis käega.

47. minutil läheb Henry väga head tehnikat näidates äärest läbi, kuid söödule saab Hollandi kaitsjad vahele.

Teine poolaeg algas!

Esimene poolaeg lõppes!

43. minutil keerab Henry karistusala joonel ennast ringi ja lööb peale, kuid löök läheb mööda.

37. minutil pääses Ribery äärest läbi, kuid sööt värava ette ebaõnnestub ning Henry ei ulatu pallini.

35. minutil pääseb trahvikastis löögil, kuid löök lendab taas van der Sari kätte.

34. minutil proovis Malouda kaugelt õnne, kuid madal löök maandub van der Sari süles. Järgmisel rünnakul pääses Govou karistusala joonel löögile, kuid taas van der Sar püüab.

32. minutil saab Makelele kollase kaardi, kuna lõi tagantkätt van der Vaarti.

23. minutil saab van der Sarnapilt jala vahele Govou lähilöögile.

20. minutil saab Kuyt Thurami ebaõnnestunud kaitsetöö järel raskelt positsioonilt löögile, kuid löök lendab kindlalt üle.

16. Sneijder lööb peal. kuid meetri üle.

15. minut ning käib tihe keskväljavõitlus.

9. minutil avab Holland skoori. Nurgalöögist tulnud pali suunab peaga väravasse Dirk Kuyt.