Margus Hunt tõi mängu pöörde ja aitas meeskonnal võita

Margus Hunt
Margus Hunt Foto: G4S

Kettaheitja Margus Hunt säras täies hiilguses ameerika jalgpalli ülikoolide meistrivõistlustel, kui sisuliselt tõi teisel veerandajal ühe blokiga mängu pöörde ja aitas Southern Metodisti ülikoolil alistada East Carolina 28:21.

Tegelikult õnnestus Hundil selles kohtumises blokeerida kaks vastase löögivärava üritust - esmalt Ben Hartmani löök 28 jardilt ja teisel veerandajal Ben Ryani löök 42 jardilt, vahendab Õhtuleht Online.

Kuid, mis veel tähtsam - pärast Hundi blokki sattus lahtine pall tema meeskonnakaaslase Bryan McCanni kätte, kes samast alustades jooksis touchdown'i ehk viis palli vastase alasse.

Seega võitis Southern Metodist tänu Hundile +10 punkti - vastase löögivärava ebaõnnestumine +3 ja enda värav +7!

Meeskonna peatreener tõstis pärast mängu Hunti eraldi esile.