Viikmäe lõi pooleteise minutiga kaks väravat

Kristen Viikmäe (sinises).
Kristen Viikmäe (sinises). Foto: Mihkel Maripuu

Kristen Viikmäe lõi Rootsi esiliigas kaks väravat, juhtides oma koduklubi Jönköpingi Södra 4:1 võidule Falkenbergi FF-i üle.

Södra jäi koduväljakul küll kaotusseisu, kuid Tommy Thelini tabamus viis meeskonnad vaheajale viigiseisul, vahendab soccernet.ee.

Eesti koondisest välja jäänud ründaja lisas teise poolaja alguses kaks väravat 95 sekundi sees (vastavalt 53. ja 54. minutil) ning Thelin vormistas hiljem lõppseisuks 4:1.

Kogu kohtumise kaasa teinud Viikmäe kasvatas oma hooaja väravatesaldo Rootsi esiliigas kaheksa tabamuseni, millega ta tõusis ka Södra parimaks täpsuskütiks.

Liigatabelis tõusis Södra kaks vooru enne hooaja lõppu 16 klubi konkurentsis üheksandale tabelireale, kuid liigasse püsimajäämine pole sellegipoolest veel lõplikult kindlustatud.