Mošnikov tegi Poolas hooaja esimese täismängu, Gornik viigistas

Sergei Mošnikov Eesti koondise särgis
Sergei Mošnikov Eesti koondise särgis Foto: Liis Treimann

Eesti jalgpallikoondise ja Zabrze Gorniku poolkaitsja Sergei Mošnikov sammus neljapäeval Poola kõrgliiga üheksandas voorus sel hooajal esmakordselt väljakule algrivistuses.

Veelgi enam, Gorniku peatreener usaldas eestlast 2:2 viigiga lõppenud kohtumises Kielce Korona vastu murule kuni lõpuvileni, vahendab Soccernet.ee.

Kielcesse külla sõitnud Gornik alustas hästi, asudes 10. minutil kohtumist juhtima. Sama minuti sees teenis Mošnikov ka kollae kaardi.

Senisest üheksast mängust vaid ühe võitnud Korona pööras aga mänguseisu 84. minutiks enda kasuks. Ent viimane sõna jäi Seweryn Gancarczykile, kelle 86. minuti värav päästis Gornikule viigipunkti ja tõstis nad liigatabelis kolmandale reale.

Henrik Ojamaast ja Varssavi Legiast lahutab Mošnikovi ja Gornikut viis punkti.