Mošnikov aitas Gorniku kindla võiduni

Jalgpall.
Jalgpall. Foto: Toomas Huik

Eesti jalgpallikoondislane Sergei Mošnikov alustas kohtumist algkoosseisus, kui tema koduklubi Zabrze Gornik alistas lähikonkurendi Szczecini Pogoni 4:1.

Gorniku viis kaheksandal minutil juhtima Lukasz Madej ja esimese poolaja lõpuni mängiti 1:0 seisul. Teise poolaja alguses suurendas Zachara edu kahele väravale ja Maczynski lisas 62. minutil kolmanda. Hoolimata saadud punasest kaardist, lõi Pogon 78. minutil ühe tagasi, kuid viimane sõna jäi teise värava autorile Zacharale, kes tegi lõppseisuks 4:1, vahendas Soccernet.ee.

Mošnikov alustas kohtumist algkoosseisus ja vahetati pingile 65. minutil, kui seis oli 2:0.

Gornik jätkab Poola kõrgliigas teisel kohal.