U19 koondis mängis EM-valikturniiril eduseisu maha ja kaotas Ukrainale

Eesti noormeeste U19 koondis.

Venemaal alanud U19 vanuseklassi 2014. aasta jalgpalli EMi valikturniiri esimeses kohtumises kaotas Eesti Ukrainale 1:3, sealjuures avapoolaeg võideti 1:0.

Eesti ja Ukraina mängu esimese poolaja viimasel minutil viis Rauno Sappinen Eesti 1:0 juhtima (ametlikult läks kirja vastaste omavärav), kusjuures 32. minutil tõrjus Eesti väravavaht Matvei Igonen vastaste löödud penalti.

Teise poolaja keskel asus Ukraina Artem Radchenko kahest väravast juhtima, Eesti viigiürituste lõpetuseks lõi Ukraina kontrarünnakust ka kolmanda värava ja võitiski võimaluste poolest võrdse mängu 3:1.

Laupäeval kohtuvad Eesti noored Venemaaga ning järgmisel teisipäeval Maltaga.