U19 koondis mängis taas eduseisu maha ja kaotas Venemaale

Jalgpall.
Jalgpall. Foto: Toomas Huik

Venemaal Kaasanis jätkuvatel U-19 jalgpallikoondiste EM-valikturniiril sai Eesti kirja teise kaotuse, kui 1:5 jäädi alla Venemaa eakaaslastele.

Eesti asus Venemaa vastu juba avaminutil juhtima, kui Joseph Saliste lõi värava Kaspar Pauri söödust, kuid peagi juhtis juba Venemaa 2:1 ja võitis poolaja juba 3:1. Teisel poolajal lisas Venemaa veel kaks väravat ja võitis mängu 5:1.

Avavoorus sai Eesti juhtima Ungari vastu, ent kokkuvõttes jäädi siiski 1:3 alla.

Eesti koosseis mängus Venemaa vastu: Kristjan Tamme, Andre Paju, Kevin Aloe, Märten Kuusk, Sander Lootus, Karl Johann Reitalu, Joseph Saliste, Pavel Marin, Kaspar Paur, Kevin Kauber, Rauno Sappinen.