Gornik tõusis viimase hetkega tabeli tippu

Sergei Mošnikov Eesti koondise särgis
Sergei Mošnikov Eesti koondise särgis Foto: Liis Treimann

Eesti jalgpallikoondise poolkaitsja Sergei Mošnikovi tööandja Zabrze Gornik alistas eile Wroclawi Slaski kahe viimase minuti väravatest ja tõusis vähemalt hetkeks Poola kõrgliiga liidriks.

Gornik jäi 34. minutiks portugallase Marco Paixao 0:2 kaotusseisu, ent näitas, et alati tuleb võidelda lõpuni. Teise poolaja esimestel minutitel löödi 1:2, kuid viigiväravani jõuti alles teisel lisaminutil. 3:2 võiduvärav sündis sellest veelgi minuti jagu hiljem, mis andis võõrustajatele ülimagusad kolm punkti, vahendab Soccernet.ee.

Värskelt koondise juurest Poolasse naasnud Mošnikov sedapuhku oma tiimi koosseisu ei kuulunud. Gornik tõusis 12 mängust kogutud 25 punktiga tabeliliidriks, kuid punkti vähem kogunud Ojamaa leivaisa Varssavi Legial on oma selle vooru heitlus veel ees.