Mošnikovi koduklubi pööras kaotusseisu võiduks

Jalgpallid.
Jalgpallid. Foto: Toomas Huik

Eesti jalgpalluri Sergei Mošnikovi tööandja Zabrze Gornik sai Poola kõrgliigas kirja väärt võidu, kui koduplatsil alistati kaotusseisust Krakowi Wisla tulemusega 3:2.

53. minutiks 0:2 kaotusseisu jäänud Gornik pööras mängu pea peale järgnenud paarikümne minuti jooksul, kui kolme väravaga kaalukauss hoopis enda poole kallutati, vahendas Soccernet.ee.

Eesti koondise poolkaitsja vaatas kogu kohtumist Gorniku vahetuspingilt.

Võidupunktid tõstsid Mošnikovi klubi Poola liiga liidrikohta jagama - tänu paremale väravate vahele on karvavõrra parem Henrik Ojamaa klubi Varssavi Legia, kelle 16. vooru kohtumine on veel ees. Mõlema eestlase klubil on koos 31 silma, lähimaks jälitajaks on just Wisla, kes on kogunud 28 punkti.