Jäägri koduklubi kaotusteta seeria sai lõpu

Enar Jääger (vasakul).
Enar Jääger (vasakul). Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondise paremkaitsja Enar Jäägeri koduklubi Lierse'i ilus unenägu sai läbi, kui pärast nelja kaotuseta mängu (kolm võitu, üks viik) Genki 0:1 paremust tunnistati.

Küllalkti võrdses lahingus õnnestus kodus mänginud Lierse'il küll rohkem pealelööke sooritada kui nende vastane (13:7, raami 3:1), ent ainus tabamus 82. minutil sündis just Genki prantslasest poolkaitsja Julien Gorius' jalast, vahendab Soccernet.ee.

Enar Jääger tegi kaasa kõik 90 minutit. Liigatabelis on hooaega maru kehvalt alustanud, kuid tänavusel aastal soliidsel esinenud Lierse 26 vooru järel 30 punktiga üheksas. Genkil on 11 silma rohkem ning nemad on kuuendad. Tabeliliider on ülivõimsa eduga Standard Liege, kellel on koos 63 punkti.