Kangur aitas Milano Itaalia liigas järjekordse võiduni

Kristjan Kangur.
Kristjan Kangur. Foto: SCANPIX

Itaalia korvpalli meistriliiga 23. mänguvoorus sai järjekordse võidu liiga liidrina jätkav Kristjan Kanguri koduklubi Milano Emporio Armani.

Milano meeskond võitis eile peetud kohtumises 85:61 Virtuse meeskonda. Võitjate parimana tõi Nicolo Melli 23 punkti, Kangur käis platsil 15 minutit ja panustas selle jooksul kümne punkti, nelja lauapalli ja ühe korvisööduga. Virtuse suurimaks skooritegijaks oli 24 silmaga Trevor Mbakwe.

Eesti noortekoondislase Martin Jurtomi koduklubi Brindisi Eneli pidi viimati peetud kohtumises vastu võtma 69:84 kaotuse Cantu klubilt. Võitjate poolt panustas 29 silmaga Joe Ragland, kaotajate poolt vastas 15 punkti ja 10 lauapalliga Delroy James. Jurtom teenis mänguaega neli minutit ja sai selle jooksul kirja ühe lauapalli ja ühe korvisöödu.

Itaalia liigat juhib 18 võidu ja viie kaotusega Kanguri leivaisa, Brindisi on 16 võidu ning seitsme kaotusega kolmas.