Zenjovi koduklubi teenis Euroopa liigas võidu

Sergei Zenjov (palliga).
Sergei Zenjov (palliga). Foto: SCANPIX

Sergei Zenjovi koduklubi Lvivi Karpatõ alistas Euroopa liiga kolmanda eelringi avakohtumises koduväljakul 1:0 FC Zestafoni.

Kohtumise ainsa värava lõi juba kuuendal minutil Igor Khudobjak. Eesti koondise ründaja vahetati pingile puhkama 53. minutil, kirjutab Soccernet.ee.

Enar Jääger ja Aalesund viigistasid värskelt lõppenud kohtumises kodus 1:1 šotlaste Motherwelliga, eestlane tegi kaasa terve kohtumise. Külalised viis 48. minutil juhtima Jamie Murphy, Aalesund viigistas kolmandal lisaminutil Alexander Mathiseni penaltist.