TTÜ peatreener kiitis välismängijaid

TTÜ peatreener Janis Sirelpuu.

FOTO: Irina Mägi

Eesti-Läti võrkpalliliiga avamängule Lätimaale tõtanud TTÜ meeskonna peatreener Janis Sirelpuu põikas mängijatega korraks läbi eilselt ülikooli pallimängude ühiselt pressikonverentsilt, tõdedes, et on väga rahul klubi selle hooaja välismaalastest täiendustega.

Sirelpuu loetles oma viienda treenerihooaja hakul: «Meil on treeningutel 13 mängijat, kellest seitse on uued näod. 11 on üliõpilased ja neist omakorda üheksa õpivad TTÜs.» Teadupärast lahkus meeskonnast möödunud hooaegade parim – diagonaalründaja Mart Tiisaar, kes siirdus Soome tippliigasse, vahendas volley.ee.

Erilist rahuolu väljendas Sirelpuu täienduste suhtes. «Olen nendega siiani väga rahul. Usun, et meil on parim kooslus kogenutest ja noortest. Meie endi mängijail, sealhulgas parematel, nagu Siim Ennemuist, on leegionäridelt ühtteist õppida.»

Meeskonnaga on liitunud 27-aastane valgevenelane Kirill Krasnevski (195 cm) ja 26-aastane brasiillane Daniel Maciel (195), niisamuti Sander Rätsep (26-195).

Juhendaja lisas, et muidugi ootab juhtkond tiitleid. «Kui suudame terved püsida, olemegi äkki selleks suutelised. Olulistel nädalalõppudel püüama igal juhul kohal olla.»

Tagasi üles