Klavani koduklubi sai Euroopa liigas kolmanda kaotuse

Ragnar Klavan (paremal)
Ragnar Klavan (paremal) Foto: AZ

Jalgpalli Euroopa liigas kaotas Ragnar Klavani koduklubi AZ Alkmaar võõral väljakul 0:2 Kiievi Dinamole. Klavan tegi kaasa terve kohtumise. Võitjate mõlemad väravad lõi Artjom Milevskiy.

Teise alagrupi samas kohtumises alistas Borissovi BATE koduväljakul 3:1 FC Sheriffi.

E-alagrupis on BATE-l kümme, Dinamol seitse, Alkmaaril ning Sheriffil kolm punkti.

Mängu käik:

-

Mäng käib!

-

Mängitud 10 minutit ja seis püsib 0:0

-

Dinamo on juba seitse lööki saatnud postide vahele, kuid Romero on seni suutnud värava puhtana hoida. Alkmaaril on seni raamide vahele lannanud üks löök, mille vastaste väravavaht samuti tõrjus. Mängitud 31. minutit.

-

Esimene poolaeg lõppes 0:0. Mänguline ülekaal oli Dinamol, kuid seis püsib endiselt viigis.

-

47. minutil viib Milevskiy Dinamo 1:0 ette

-

61. minutil lööb Milevskiy oma teise värava ja viib Dinamo 2:0 juhtima

-

Teises sama algrupi kohtumises juhib Borissovi BATE koduväljakul 2:1 Sheriffi vastu. Mängitud 75. minutit