Moskva CSKA «teine 100» oli Kalevile liig mis liig

Mariel Gregor
Kalev/Cramo ja Moskva CSKA kohtumine.
Kalev/Cramo ja Moskva CSKA kohtumine. Foto: VTBleague.com

Korvpalli Ühisliigas pidi eile kindla kaotuse vastu võtma Kalev/Cramo, kui jäi võõrsil 67:100 alla Moskva CSKA-le. Kalevlastel on turniiritabelis nüüd kirjas kaks võitu ja kolm kaotust, CSKA on võitnud neli ja kaotanud ühe kohtumise. Liigatabelis hoiab Eesti meeskond 10. kohta, CSKA on kolmas.

Kalevi suurimaks murekohaks viimastes mängudes on olnud kaitse, erandiks polnud ka kohtumine CSKAga. Seekord püsiti mängus kuni kolmanda veerandaja lõpuni, mil vastased tegid 11:1 vahespurdi ja vahe kärises 15-punktiliseks. Mängu lõpus viskasid Venemaa suurklubi mängijad aga viie minutiga koguni 20 punkti. Teise poolaja võitis CSKA 54:25 ja 100 punkti mängus saadi sel hooajal kokku juba teist korda: 19. oktoobril visati samapalju punkte ka Himkile.