Madridi Real teenis koduses Hispaania liigas veenva võidu

Madridi Reali mängijad.
Madridi Reali mängijad. Foto: SCANPIX

Hispaania jalgpalli kõrgliigas võitis Madridi Real 5:1 Getafet.

Nädala keskel jalgpalli Meistrite liigas poolfinaali jõudnud Real asus mängu juhtima Karim Benzema väravast, mis sündis 29. minutil. 40. minutil tõi Isco tabloole skoori 2:0 ja sellega mindi ka poolajapausile.

Teisel poolajal suurendas Gareth Bale 50. minuti väravast Reali edu seisule 3:0, Getafe lõi oma auvärava 83. minutil, kui täpne oli Pablo Sarabia. James Rodriguez skooris omakorda Madridi meeskonna poolt 88. minutil ja Cristiano Ronaldo oli täpne teisel üleajaminutil - kokku teenis Real 5:1 võidu.

Liigatabelit on juhtimas Barcelona, kellel on 76 punkti. Real on pidanud ühe mängu rohkem ja on Barcast ühe silma kaugusel.