Siim Luts andis kindlas kaotusmängus väravasöödu

Siim Luts.
Siim Luts. Foto: Liis Treimann

Siim Lutsu koduklubi Praha Bohemians sai Tšehhi jalgpalli meistriliigas küll kindla 1:4 kaotuse Praha Duklalt, kuid Luts sai kirja väravasöödu.

Luts, kes alles hiljuti Magnus Pehrssoni poolt Eesti koondisest välja jäeti, andis 13. minutil äärelt suurepärase tsenderduse ning meeskonnakaaslane Dominik Mašek avas pealöögiga skoori. Poolajale mindi aga juba viigiseisus ning teisel kolmveerandtunnil lõi Dukla veel kolm väravat, vahendas Soccernet.ee.

Bohemians asub Tšehhi liigas 10. kohal, olles seitsme mänguga kogunud seitse punkti.