Tallinn Horse Show GP võitis Hanno Ellermann

Hanno Ellermann ja Poncorde.
Hanno Ellermann ja Poncorde. Foto: Mihkel Maripuu

Tallinn International Horse Show CSI2*-W Grand Prix võitis Hanno Ellermann hobusel Poncorde. Teisele kohale tuli Gunnar Klettenberg hobusel Novesta ja kolmandale Venemaa sportlane Vladimir Beletsky hobusel Larkanaro.

Hanno Ellermanni treener, hollandlane Peter Geerink hobusel Abrigate tuli neljandaks.

Grand Prix sõit pakkus põnevust viimase hetkeni – esimeses voorus startinud 29 võistluspaarist sõitsid raja puhtalt läbi vaid kaks sportlast: Ellermann ja Klettenberg, kes startisid alles 23. ja 26. positsioonidelt. Omavahelises duellis ümberhüpetel jäid peale Ellermann ja Poncorde, tehes puhta sõidu. Klettenberg ja Novesta olid rajal küll 2 sekundi võrra  kiiremad, ent riskantsem raja valik põhjustas ühe takistuse mahakukkumise ning võit läks kindla peale välja läinud Ellermannile.