Zlatan Ibrahimovic tegi skoori, aga United jäi taas võiduta

Ats Kuldkepp
Zlatan Ibrahimovic.
Zlatan Ibrahimovic. Foto: OLI SCARFF/AFP

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas jäi taas võidupunktideta Manchester United, kes viigistas koduväljakul 1:1 West Ham Unitediga. Liidreid jälitav Londoni Arsenal oli aga võidukas.

United jäi West Hami vastu juba teisel minutil kaotusseisu, kui värava lõi senegallane Diafra Sakho. 21. minutil lõi Rootsi staar Zlatan Ibrahimovic viigivärava, aga enamat Manchesteri pallurid ei suutnud.

Londoni Arsenal alistas kodus 3:1 tabeli keskmiku Bournemouthi. Kaks väravat lõi Alexis Sanchez, üks tabamus jäi Theo Walcotti arvele. Bournemouthi ainus värav läks Callum Wilsoni arvele. Teistes mängudes alistas Stoke City võõrsil 1:0 Watfordi, Southampton oli kodus samuti 1:0 üle Evertonist.