TTÜ oli Pere Leiva vastu mannetu

Tartu Pere Leiva meeskond.
Tartu Pere Leiva meeskond. Foto: Andrus Eesmaa / Järva Teataja

Võrkpalli Balti liiga esimeses veerandfinaalkohtumises alistas Tartu Pere Leib võõrsil TTÜ üllatavalt kindlalt 3:0 (12, 19, 14).

Pere Leivale tõid Martti Juhkami 13 ja lätlane Lauris Iecelnieks 10 punkti. Võõrustajate resultatiivseim oli Andris Õunpuu 8 silmaga. Tartlaste rünnakuprotsent oli 50, vastastel aga 30. Pere Leib pani 11, TTÜ aga 4 blokki.

Pealinna klubi poolel ei teinud kaasa õlavigastust raviv selle hooaja komeet Mart Tiisaar. Tänane sünnipäevalaps, 35. sünnipäeva tähistanud Pere Leiva sidemängija Kristjan Kais lubati servima kohtumise viimasel punktil.

Kordusmäng peetakse laupäeval Tartus, Pere Leib vajab Final Fouri pääsuks ühe geimi võitu.