Vahetusest sekkunud Purje lõi viie minutiga võiduvärava

Ats Purje (keskel) Eesti koondise särgis.
Ats Purje (keskel) Eesti koondise särgis. Foto: Kirsty Wigglesworth/AP/Scanpix

Eesti jalgpallikoondislane Ats Purje lõi Kuopion Palloseura eest võiduvärava, kui meeskond alistas Soome kõrgliiga kohtumises 2:1 Turu Interi.

KuPS asus kodumängu 29. minutil juhtima, kuid kümmekond minutit hiljem õnnestus vastastel omaväravast viigistada. Võiduvärava lõi aga 72. minutil vahetusest sekkunud Purje, kes juba 77. minutil seisuks 2:1 tegi, kirjutab Soccernet.ee.

Marko Meeritsa ja Markus Jürgensoni koduklubi VPS sai teises mängus võõrsil 4:2 võidu RoPSi üle, kuigi poolajale mindi 1:2 kaotusseisus. Meerits mängis terve mängu, Jürgenson väljakule ei pääsenud.

Purje koduklubi on kahe mänguga kogunud kolm punki, Jürgenson ja Meerits on pidanud ühe mängu rohkem, kuid teeninud samuti kolm silma.